vakifbank-kredi-karti-basvurusu

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank kredi kartı başvurusu sonucunda sahibi olacağınız WorldCard alışveriş dünyasının en seçkin üyelerinden biridir. Kullanıcılarına sunduğu üstün hizmetlerle World kartlı olmanın ayrıcalığını siz de hiisedeceksiniz.

Yüz binlerce World üye iş yerinden yapabileceğiniz taksitli alışverişler, nakit ihtiyacınız olduğunda kredi gibi işleyen taksitli nakit avans özelliği, internet dünyasındaki fırsatları kaçırmayın diye sanal alışveriş uygulaması gibi daha birçok avantajdan yararlanmak için Vakıfbank kredi kartı sahibi olmanız yeterli.

Vakıfbank kredi kartına sahip olmak için ne gerekli? Kart başvurusunda istenilen belgeler neler? Vakıfbank kredi kartı başvurusu neden olumsuz sonuçlanır? Kredi kartı başvuru takibini nasıl yapacaksınız? Tüm bu soruların cevaplarını okuduktan sonra siz de hemen Vakıfbank kredi kartı başvurusu yaparak bu ayrıcalıklı dünyanın bir parçası olabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır diye merak mı ediyorsunuz? O zaman size Vakıfbank dünyasının kapılarını sonuna kadar açan başvuru yöntemleri hakkında önemli bilgiler sunalım.

Vakıfbank kredi kartı başvurusu, internet üzerinden, Vakıfbank mobil uygulamasından veya Vakıfbank şubelerinden yapılabilmekte. Vakıfbank anında kredi kartı almak için vakifbank.com.tr adresine giriş yaparak kredi kartı başvuru sekmesinden hızlı başvuruda bulunabilirsiniz.

TC kimlik numarası, adınız ve soyadınızla birlikte cep telefonu numaranızı kullanarak hızlı kredi kartı başvurusu yapmak en fazla 5 dakikanızı alacak. Üstelik Vakıfbank kredi kartı başvurunuz onaylandığında kartınız ayağınıza kadar gelecek.

Vakıfbank müşterileri, Vakıfbank Mobil Bankacılık uygulamasına giriş yaptıktan sonra Kartlar sekmesine tıklayarak kredi kartı başvurusunda bulunabilir.

Öneri:  Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank ATM’leri, kredi kartı başvurusu için tercih edilen bir diğer seçenek olarak göze çarpmaktadır. Kartlı ya da kartsız işlem esnasında kredi kartı başvuru seçeneğini kullanarak Vakıfbank anında kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Dilerseniz gelir belgenizle birlikte Vakıfbank şubelerini ziyaret edebilir, kart başvurunuzu şube aracılığıyla da yapabilirsiniz. Şubeden gerçekleştireceğiniz başvurunun sonucu 20 dakika içerisinde öğrenebilir, kredi kartınızı 5 iş günü içerisinde ister şubeden, ister belirttiğiniz adresten teslim alabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı İçin Gerekli Belgeler

Vakıfbank Worlcard’a sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki belgelere ihtiyacınız olacak.

  • Nüfus Cüzdanı, TC Kimlik Kartı ya da Geçici Kimlik Kartı,
  • Maaşlı çalışanlar için maaş bordrosu
  • Maaşını Vakıfbank’tan alanlar yalnızca nüfus cüzdanı ya da muadili kimlik belgesiyle başvuru yapabilirler.
  • Esnaf ve şirket sahipleri için vergi levhası ve muhasebe kayıtları

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Anında kredi kartı almak isteyenler, genellikle Vakıfbank kredi kartı başvurusu ne zaman sonuçlanır diye merak etmekte. Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucu online başvurular için 5-6 dakikada SMS olarak bildirilirken şubeden yapılacak başvuruların sonucu 20 dakika içerisine yine cep telefonuna SMS ile iletilir. Kredi kartınızın tarafınıza ulaşması ise 5-6 iş gününü bulacaktır.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Takip

Vakıfbank kredi kartı başvurum nerede diye merak eden bireyler, Vakıfbank resmi internet sitesine girerek Vakıfbank kredi kartı başvuru sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bu sayfada yer alan Vakıfbank kredi kartı başvuru takip sistemi aracılığıyla başvurunuzun hangi aşamada olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca kredi kartı başvuru sonucunuz cep telefonunuza da gönderilmektedir.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurum Reddedildi Ne Yapmalıyım?

İnternet şubeden ya da mobil bankacılık uygulamasından reddedilen başvurular neticesinde kullanıcıların Vakıfbank kredi kartı başvurum reddedildi ne yapmalıyım diye telaşlandıkları görünüyor. Online başvuru sonucunuz olumsuzsa şube yetkili kredi kartı almak için gelir belgenizle beraber Vakıfbank şubelerinden birine giderek tekrar kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Öneri:  Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank WorldCard Kredi Kartı Alma Şartları

Vakıfbank kredi kartı alabilmek için kredi notunuzun en azından 1100 olması gerekmektedir. En kolay kredi kartı veren bankalar arasında yer alan Vakıfbank, kredi notu çıtasını makul seviyede tuttuğundan kredi kartı almak isteyenler tarafından yoğun olarak tercih edilmekte.

Vakıfbank kredi kartı alma şartlarından bir diğeri de LKS limitinin yeterliliği olarak göze çarpıyor. KKB anlaşması gereği 2014 yılı ve sonrasında almış olduğunuz kredi kartlarının toplam limiti, en fazla gelirinizin 4 katı kadar olabilir. Bu sistem, bankacılıkta Limit Kontrol Sistemi; kısaca LKS olarak bilinmektedir. LKS limitinizin aşıldığı durumlarda Vakıfbank kredi kartı alma şansınız da olmayacaktır.

Eğer Vakıfbank kredi kartı başvurunuzun olumlu sonuçlanmasını istiyorsanız pasif kredi kartlarınızı iptal etmeli, söz konusu iptal işlemlerinin ardından 2-3 gün bekledikten sonra Vakıfbank’a kredi kartı başvurusunda bulunmalısınız.

Vakıfbank Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Vakıfbank kredi kartı almak için güncel kredi kartı ve kredi ödemelerinizi takip etmeli, son ödeme günü gelmeden borcunuzu ödediğinizden emin olmalısınız. Ayrıca Vakıfbank kredi kartı almak istiyorsanız diğer bankalara çok fazla kredi kartı ve kredi başvurusunda bulunmamalısınız. Vakıfbank, bireylerin diğer kart başvurularını en fazla dikkate alan bankalardan biridir.

Başvuru sayınızın artması, Vakıfbank kredi kartı başvurunuzun olumsuz sonuçlanması adına önemli bir etkendir. Uzunca bir süre kredi kartı başvurusunda bulunmayıp uygun kredi notuna eriştiğinizde Vakıfbank kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Böylece kart talebinizin onaylanma olasılığı ciddi oranda artmış olacaktır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir